Magazyny energii są przyszłością energetyki. Priorytetowym zadaniem magazynów jest maksymalne wykorzystanie energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energii (wyprodukowanej przez panele fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe), ale również świadome zarządzanie zużyciem energii, co ma realny wpływ na obniżenie kosztów, stabilność i niezależność energetyczną.

Współpracujemy z dostawcami z Polski i Europy w celu dostarczenia najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb i warunków każdego potencjalnego klienta
Specjalizujemy się w akumulatorach litowo-jonowych, przede wszystkim w tych opartych na bezpiecznej i nowoczesnej technologii litowo-żelazowo-fosforanowej – LiFePo4

Poznaj zalety baterii LiFePo4 nazywanej często baterią przyszłości

   ŻYWOTNOŚĆ – akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe dzięki wysokiej jakości ogniw i zaawansowanemu systemowi zarządzania energią cechują się bardzo wysoka żywotnością – nawet powyżej 5000 cykli.

   EKOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO – Akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe są jednymi z najbardziej przyjaznych środowisku, nie wydzielają żadnego rodzaju toksycznych gazów czy związków chemicznych.

   ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ – magazyn w technologii LiFePO4 nie ładuje się ciągle, co przekłada się na oczywiste oszczędności, a BRAK EFEKTU PAMIĘCI – oznacza, że ani częściowe doładowywanie, ani częściowe rozładowywanie, nie wpływają negatywnie na nominalną pojemność. Dzięki temu akumulatory LiFePO4 są w stanie zapewnić bardzo wydajną pracę cykliczną i buforową.

   PRACA W NISKICH TEMPERATURACH – Akumulator LifePo4 cechuje się małą podatnością na niskie temperatury. Jest to niewątpliwa zaleta urządzenia, zwłaszcza w porównaniu z typowymi akumulatorami ołowiowo-kwasowymi.

W naszej ofercie znajdują się:

   Magazyny niskonapięciowe – do zastosowań głównie w gospodarstwach domowych, doskonale współpracujące z fotowoltaiką i innymi odnawialnymi źródłami energii.

   Magazyny wysokonapięciowe – do zastosowań w sektorze przemysłowym

Nasi partnerzy: