O nas

O nas

Jesteśmy nowatorską firmą, opartą na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników i współpracowników, a także naszych partnerów handlowych i dostawców. Firma została założona z myślą o dostarczaniu rozwiązań offgridowych (rozwiązań poza siecią elektryczną) do Państwa domów, firm, gospodarstw rolnych oraz wszędzie tam gdzie podróżujecie lub wypoczywacie. Ostatnie lata pokazały że dzięki ciągłemu rozwojowi technologicznemu pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, uczymy sią ją magazynować. To z kolei pozwala na uniezależnianie się od operatorów energetycznych. Operatorzy energetyczni dyktują warunki cenowe i sposób współpracy z klientami posiadającymi instalacje fotowoltaiczne. Klienci rozliczający się w systemie prosumenckim, tak jak zwykli konsumenci nie mają pewności co do warunków i cen jakie będą mieli we współpracy z monopolistami. 

Coraz wydajniejsze systemy offgridowe, pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość. Łączymy pozytywny wpływ na ekologię i ekonomię takich rozwiązań. Możliwość bezpośredniego korzystania z pozyskanej energii ze słońca bądź wiatru, daje nam niezależność i bezpieczeństwo. Będziemy dążyć w swoim rozwoju do inicjowania rozwiązań, które przyczynią się do przejścia z energii pozyskiwanej z węgla lub gazu na tanią energię elektryczną.

Zapraszamy do współpracy dostawców rozwiązań, urządzeń, konsumentów energii zarówno prywatnych jak i biznesowych. Będziemy rozmawiać o waszych potrzebach i razem pracować nad nowymi rozwiązaniami. Naszym celem jest rozwój razem z Państwa zadowoleniem i satysfakcją. 

Ostatnia sytuacja geopolityczna pokazała, że zwykły konsument odczuwa skutki działań wojennych prowadzonych w innej części świata zarówno w kosztach jak i dostępności paliwa, którym ogrzewa dom/mieszkanie oraz uświadomiła, jak ważna jest niezależność energetyczna i jak wpływa bezpośrednio na koszty oraz komfort życia.

Misja

Będziemy liderem w Polsce we wdrażaniu systemów off-gridowych dających ludziom niezależność energetyczną poprzez projektowanie i wdrażanie autorskich (innowacyjnych) rozwiązań związanych z odnawialnymi źródłami energii. Będziemy dostarczać rozwiązania dla instalacji stałych oraz mobilnych niezależnie od tego gdzie będziecie.

Będziemy edukować w zakresie nowoczesnych rozwiązań energetycznych.

Będziemy działać w taki sposób, aby każdy klient miał poczucie bezpieczeństwa poprzez merytoryczną i techniczną obsługę naszego zaangażowanego zespołu. 

Zagwarantujemy większą stabilność i przewidywalność kosztów energetycznych, sprawimy, że systemy off-gridowe nie będą czymś luksusowym, ale będą dostępne dla każdego, 

Zmienimy spojrzenie na rynek energetyczny w Polsce, 

Proponowane rozwiązania będą oparte na produktach o najwyżej jakości.

Dostarczymy najlepsze możliwe rozwiązania dla Twojego domu, pomożemy zbudować nowoczesny system zarządzania energią „od zera”, jak również pomożemy w przejściu procesu eliminacji tzw kopciuchów, lub starych energochłonnych urządzeń elektrycznych i gazowych, zastąpimy je rozwiązaniami tańszymi w eksploatacji i bardziej komfortowymi w użytkowaniu (kto dorzucał węgla do pieca, wie o czym mówimy😊).

Będziemy rozwijać sieć sprzedaży i obsługi klienta na terenie Polski i Europy.

 
 
 
 
 
 

Wizja

Polski lider wdrożeń innowacyjnych rozwiązań offgridowych w gospodarstwach domowych oraz małych i średnich firmach, dających niezależność energetyczną. 

 
 

Nasi partnerzy